Błąd
  • XML Parsing Error at 1:88. Error 9: Invalid character
Drukuj
PDF

O firmie

Domy drewniane o najwyższym standardzie

WascoVilla z siedzibą w Starym Krakowie, koło Sławna (województwo zachodniopomorskie) działa w branży budowlanej od lat. Zajmujemy się produkcją domów drewnianych z prefabrykowanych elementów. Wykonujemy również konstrukcje dachowe - wiązary dachowe i pokrycia. Najczęściej działamy na terenie województw mazowieckiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Lider branży domów drewnianych w zachodniopomorskim

WascoVilla jest liderem w województwie zachodniopomorskim w dziedzinie budowy domów drewnianych całorocznych i letniskowych. Obiekty stawiamy także w województwach pomorskim i mazowieckim. Rozwinięta technologia produkcji i montażu pozwala budować domy drewniane także zimą. Klient może wybierać spośród gotowych projektów, bądź przedstawić własny, na podstawie którego zbudujemy dom. W zakładzie przygotowywane są prefabrykaty, z których powstaje budowla. Prefabrykaty przywożone są na działkę klienta i montowane przez pracowników firmy - zaczynając od podłogi, następnie stawiane są gotowe ściany, na końcu dach. Podłogi wewnątrz domu są polakierowane, więc po zmontowaniu konstrukcji pozostaje tylko urządzić wnętrze.

Zatrudniamy profesjonalny zespół fachowców i architektów produkujących domy najwyższej jakości. Nowoczesna technologia produkcji gwarantuje trwałość i energooszczędność domów drewnianych. Przy minimalnej pielęgnacji wytrzymują nawet 50-60 lat. Dom letniskowy można kupić już od 30 tysięcy złotych, całoroczny od 150 tysięcy złotych. Jesteśmy licencjonowanym producentem konstrukcji dachowych – produkujemy wiązary dachowe na:

·         budynki mieszkalne

·         hale produkcyjne i magazynowe

·         obiekty handlowe i inwentarskie

·         budynki sportowe.

Oferta domów drewnianych: zachodniopomorskie, pomorskie, mazowieckie

Zakres naszej działalności obejmuje cały kraj. Najczęściej budujemy domy drewniane w województwach zachodniopomorskim, pomorskim i mazowieckim. Wznosimy domy drewniane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcyjnej. Stawiamy domy wyjątkowo trwałe, estetyczne i energooszczędne.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów pasywnych.

WascoVilla – Nowoczesne domy drewniane – zachodniopomorskie – pomorskie – mazowieckie